Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Schola Suchá Loz

 

Schola Suchá Loz

O nás

Kořeny sucholožské scholy bychom mohli hledat někdy v době před 15 lety a možná i o něco dál... Za tu dobu se do jejího čela postavilo několik vedoucích, které se postupně podle svých možností vystřídaly.
Na celé této historii je však nejhezčí skutečnost, že v naší malé vesničce, v Suché Lozi, je pořád zájem o zpěv při mších a bohoslužbách, a že stále dorůstají nové a nové generace dětí (především dívek), které se do této krásné a důležité služby s nadšením zapojují.

Nejdříve jsme doprovázely svým zpěvem pouze mše svaté, postupem času jsme však byly stále častěji zvány ke zpěvu na pohřbech i svatbách, a občas jdeme potěšit i naše nejstarší spoluobčany a seniory, kteří se dožili důležitého životního jubilea.
O Vánocích pak navštěvujeme naše nemocné a snažíme se je potěšit hezkou koledou a dobrým slovem.
Pro ostatní obyvatele vesnice pořádáme jednou v roce, zpravidla o Vánocích, koncert s místní dechovou kapelou Borověnkou.

Rozhodně nejsme dokonalé, ale to, co děláme, nás nesmírně baví, proto se nebojíme experimentovat a máme snahu být lepší. 
Na těchto stránkách si o našich akcích můžete číst, nebo si můžete poslechnout naše nahrávky.
Aktuální nahrávky najdete v levém sloupci v rubrice K poslechu, ty starší jsou zařazeny do rubriky Archiv nahrávek.
Abychom nemuseli rozesílat noty k písním emailovou cestou, vkládáme nově odkazy ke stránkám, kde noty nebo akordy s texty najdete. Noty vždy naleznete v odkazu po jednotlivými nahrávkami, stačí kliknout:) U ostatních uvádíme knižní zdroje.