Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Schola Suchá Loz

 

Vytvořeno 23.08.2010 14:20:56 | Poslední změna 23.06.2018 17:37:30
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "3771":
 
Máte krásné písničky, jen mi tu chybí rubrika vánoční písně, moc se mi líbí písnička půlnoc vánoční nebo jak se to přesně jmenuje.
Ahoj holky. Písničky, které máte na svých stránečkách k poslechu jsou moc hezké. Ne jedna z nich mi pomohla dotvořit krásnou video-vzpomínku na svatební den Martiny a Marka (27.8.2011). Chtěla jsem vám touto cestou poděkovat a popřát vám velkou trpělivost a mnoho úspěchů ve vaší tvořivé činnosti. Alča Mahdalová.
Ahoj holky, na youtube máme udělený komentář k písničce Bůh Emanuel. Tak vám ho sem vkládám.

"Chválím, jedna z nejhezčích verzí této písničky na youtube, lepší jsem nenašel. Jen snad jediná kritika - ta černá obrazovka. Snad se dočkám i obrazové verze :). Jinak ale nádherná práce!"
Zdravím, když jsem narazila na stránky Vaší scholy, zaujala mě písnička Pane žehnej,a ráda bych Vás poprosila jestli by byla možnost poslat mi noty k této písničce. na email Veronika.Wojtasova@seznam.cz, děkuji moc a přeji Vám mnoho úspěchu! S pozdravem Veronika
Písničky k poslechu, prostě paráda, dneska jsem přišla z kostela a do oběda nám hrály pořád dokola. A vzpomínala jsem na staré krásné časy, i když je je taky fajn.smileysmileysmiley
Evi, děkujeme,děláme, co můžeme. Kdyby se ti někdy zastesklo, můžeš mezi nás zavítat.smiley
21.10.2010 12:46:15
Holky moc pěkné webové stránky, je vidět, že máte fakt snahu!Přeju moc úspěchů a ať Vám o zpívá jako doposud!smiley Eva H.
Holky moc pěkné webové stránky, je vidět, že máte fakt snahu!Přeju moc úspěchů a ať Vám o zpívá jako doposud!smiley Eva H.