Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Schola Suchá Loz

 

Verča vyhrála auto

Kdo by si byl před několika měsíci pomyslel, když se rozjížděla v jednom z místních obchodů soutěž o krásné nové auto, že tou právě vylosovanou z celé ČR se stane naše sucholozská rodačka a jedna z nás - Verča Adamcová?!
Štěstí Verči tedy rozhodně přálo, a tak se stala počínaje dnešním dnem, 21.10. 2010, majitelkou červeného Renaultu Thalia.
Událost to byla v Suché Lozi veliká, o čemž svědčí i poměrně početná účast zákazníků Enapa na místní návsi, kteří se sešli před 10. hodinou dopoledne, aby byly svědky oficiálního předání soutěžního vozu do rukou majitele.
Předávalo se, gratulovalo, fotilo a rozdávalo se i něco dobrého do žaludku - obložené chlebíčky, zákusky, a na zahřátí všem starším 18 let i sucholozská slivovice od Adamců.
Těm nejmenším zvědavcům pak přinesl drobné dárečky sám "enapácký" maskot - klokan Ríša.
"Je perfektní, že vyhrála auto Sucholožanka, zvlášť když jsou to naši opravdoví zákazníci. Měli jsme z toho obrovskou radost a nemohli jsme tomu nejdřív uvěřit," uvedla odpovědná vedoucí obchodu Marie Matuchová.
Ani výherkyně sama nečekala, když se zúčastňovala se svým slosovacím lístkem soutěže, že by mohla vyhrát. Na několik let však musí auto svěřit do péče svým rodičům, protože sama ještě řidičský průkaz nemá.
"Zatím bude s autem jezdit taťka, ale určitě i já bych si v 18 chtěla dělat řidičák a doufám, že budu tak dobrá řidička jako taťka."
Všichni rodině Adamcových gratulujeme a přejeme jim mnoho štěstí na cestách.
Vyhrát hodnotnou cenu je určitě moc příjemný pocit, ale na druhou stranu, jak sama Verča naznačuje, je třeba zůstat stát nohama pevně na zemi.
"Je to moje první výhra, ale ta největší výhra pro mě je má rodina a skvělí přátelé. Všem děkuju."
A v tom jí určitě můžeme dát zapravdu...
Soutěž o auto vyhrála Verča